Adalar Su Kaçağı Servisi - 0546 569 20 00

Adalar Su Kaçağı Servisi - 0546 569 20 00
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Adalar Su Kaçağı Servisi - 0546 569 20 00

Adalar Su kaçağı

Adalar Su kaçağı gibi firma tercihleriniz ortaya çıktığı anlarda sizlerin taleplerine en hızlı şekilde karşılık verme kapasitesine sahip olan firmamızdan sizlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Bir firmadan beklediğiniz ne varsa hepsini maksimum düzeyde bulabileceğiniz Adalar Su kaçağı bulma ve Tıkanıklık açma gibi sorunlarınızda en hızlı hizmetler ile yanı başınızda yer almaktayız.

Özellikle 20 yılı aşmış ev tesisatlarında; borular üzerinde çeşitli aşınmalar meydana gelebilmektedir. Bu aşınmalar çok küçük su sızıntıları ile ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkmış olan su sızıntıları ise evlerinizin daha hızlı ve kısa sürede çürümesine neden olmaktadır. Su kaçağı yada su sızıntısının bulunduğu binalarda zamanla rutubetlenme gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Daha önce nem ve rutubet gibi sorunlar yaşanmayan binalarda gizli su sızıntıları bu sorunları ortaya çıkartabilmektedir.

Gizli su sızıntıları zamanla kendini fark ettirebilmektedir. Bu gibi durumlarda bulunduğu ortamda havanın kötü kokmasına neden olabileceği gibi men ve rutubet oluşumlarına da neden olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra rutubetin yaşandığı ortamda yeşilimsi renk değişimleri oluşmaktadır. Duvarlarda çatlamalar veya duvar ya da tavan gibi noktalarda dökülmeler meydana gelebilmektedir.

Yaşanan su kaçağı sorunlarında sızıntının yaşandığı noktanın tespit edilmesi zannedildiği kadar kolay olmamaktadır. Su sızıntısının başladığı noktanın 1 yada 2 metrelik civarında bu olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır.

Binalarda yaşanan su kaçaklarında kaçağın bulunduğu noktayı en hızlı şekilde tespit edilmek için firmamız bünyesin en gelişmiş cihazları bulundurmaktayız. Sadece birkaç dakika içerisinde Su kaçağı tespiti sayesinde başlangıç noktası tespit edilmekte ve gerekli işlemler sorunsuz olarak yerine getirilmektedir.

Kırılma ya da dökülme gibi zemin sorunlarının yaşanmasına neden olmadan pratik bir hizmet ile yaşam alanlarınızda deformasyonlar ve maddi kayıplar kesinlikle yaşanmamaktadır.

Su sızıntı tespiti, pimaş açma ve vb. sorunların her biri Han tesisat firmamız için oldukça basit bir sorun iken sizler için büyük bir kâbus olabilmektedir. Sizlerin yaşam kalitesini sekteye uğratacak bu tarz sorunların giderilmesi konusunda Adalar ilçesi başta olmak üzere İstanbullu tüm müşterilerimiz bizler için aynı hassasiyete sahiptir.

Günün her anı sadece bir telefon uzağınızda bulunmakta olan firmamızdan sizlerde her an yardım alabiliriniz.