Ataşehir Su Kaçağı Servisi

Ataşehir Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Ataşehir Su Kaçağı Servisi

Ataşehir Su sızıntı tespiti

Ataşehir tıkanıklık açma problemlerinin başında en sık görülen vakalardan biri de lavabo tıkanıklığı olmaktadır. Bayanların en sık kullandığı lavabolar çeşitli kullanım sorunlarından dolayı sıklıkla tıkanmaktadır.

Lavaboya bırakılan yemek artıkları, lavabo deliğinden kaçan yabancı cisimler sebebiyle gider borularında birikmeye başlar ve zaman içerisinde lavabonun gider borularında sertelerek giderin tıkanmasına neden olmaktadır.

Mutfakta çalışılan süre boyunca lavaboda çeşitli işlemler yapmak gerekmektedir. Fakat tıkanan lavabo yüzünden musluktan akan su delikten ilerleyemez bir hale gereke lavabonun su dolmasına ve taşmasına sebep olmaktadır. Taşma sorunu yaratan lavabo üzerinde hiçbir işlem yapılamaz hale gelirken mutfaktaki tüm işler sekteye uğrar ve yaşam kalitenizi olumsuzluğa uğratır.

Lavabo tıkanıklık sorunlarının birincil nedeni mutfaklardaki yemek atıklarının gidere bırakılmasıdır. Bu duruma sebebiyet verilmemesi adına tabaklardaki atıklar en iyi şekilde çöp poşetlerine sıyrılmak koşuluyla lavaboya bırakılmalıdır. bunun yanı sıra yemek hazırlama işlemleri sırasında yıkanan bazı besinler, yıkama işlemleri anında lavabo deliğine kaçmakta ve  aşağıda tıkanmaların yaşanmasına neden olmaktadır. Lavabo tıkanıklıklarının oluşmasını sağlayan besinlerin başında ise lavaboya kaçırılan, mercimek, prinç, çay, saç  vb malzemeler olduğu tespit edilmiştir.

Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı yaşam alanlarının oluşması önem arz etmektedir. Bu sebeple hijyenik lavaboların olması da sağlığımız için büyük önem sahiptir. Han tesisat olarak Alaşehir’de ikamet etekte olan müşterilerimiz için Su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma gibi çeşitli sorunlarınızın üzerine gitmekteyiz.

Su kaçağı, nedenleri farklı farklı olmaksızın en çok karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Su kaçağı tespiti hizmetlerimiz sayesinde bu önemli soruna çok pratik çözümler sunarak sizlerin yaşam kalitesini etkileyecek tesisat sorunlarına özel hizmetlerimiz ile geçmişten bu güne var olmaktayız.

Yine hizmetlerimiz arasında sıklıkla talep edilmekte olan Pimaş açma ihtiyaçlarınızda özel kameralı ekipmanlarımızca tıkalı olan nokta önce dakikalar içerisinde tespit edilmektedir. Adından sizlerin de onayı ile tıkalı nokta özel bir hizmet sayesinde açılmaktadır. Ataşehir Pimaş açma ve diğer sorunlarınızda sizler için ekonomik fiyatları beraberinde sunmaktayız. Sizlerde bütçe dostu bir hizmeti maksimum kalite ayrıcalığı ile sadece ve sadece Han Tesisat çatısı altında bulabilirsiniz.