Avcılar Su Kaçağı Servisi

Avcılar Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Avcılar Su Kaçağı Servisi

Avcılar Pimaş Açma

Bizlerin en önemli yaşam noktalarını oluşturmakta olan banyo ve tuvaletlerde bulunan klozet tıkanmaları, bazı dönemlerde başımıza gelebilen önemli sorunlardan olabilmektedir.

Çok sık karşılaştığımız sorunlardan olan klozet tıkanmalarının nedeni olarak evde bulunan çocukların klozet deliklerine bırakmış olduğu büyük yabancı cisimler olmaktadır. Han tesisat olarak Avcılar tıkanıklık açma koşununda değerli müşterilerimize klozet açma konusunda yaygın olarak hizmet vermekteyiz.

Küçük çocukların klozetlerde bıraktıkları cisimlerin yanı sıra büyükler tarafından yine klozete atılan, tuvalet kağıtları, saç telleri, petler ve peçeteler yüzünden müşterilerimizden tıkanıklık açma konusunda çok sayıda talep almaktayız.

Banyo veya mutfak giderlerinde oluşan tıkanıkların her biri bu özel nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Tıkanıklığın oluştuğu noktanın tam olarak tespit edilmesi oldukça önemli bir husustur. Çünkü tıkanan nokta bulunmadığı sürece tıkanıklığın tam anlamıyla ortadan kaldırılması maalesef mümkün olmamaktadır.

Has Tesisat olarak yıllardır vermiş olduğumuz mücadelemiz, sorunları en hızlı şekilde ortadan kaldırabilmek olmaktadır. Bu sebeple işimizi kolaylaştıracak en gelişmiş cihazları yakından takip ederek bünyemizde bulundurmaya dikkat etmekteyiz.

Su kaçağı ile yaşanan sorunlar da yine borularda yaşanan delinmeler, aşınmalar ve benzeri olumsuzluklar olmaktadır. Sizler için Su kaçağı bulma hizmetini yıllardır kapsamlı olarak sürdürmekte ve kırık işlemine gerek kalmaksızın hassas cihazlarımız yardımı ile tespit etmekteyiz.

Su sızıntı tespiti olmadığı durumlarda binalarda gizlice işten içe bir çürüme meydana gelmektedir. Bunun nedeni ise sızan suyu gizlice duvar içerisinde dolaşıyor olmasıdır. Su sızıntısı kendisini aylar sonrasına belli edebilmektedir. Duvarda ıslak görüntüsü, lekelenme, hoş olmayan bir rutubet kokusu ve dökülmeler şeklinde  bir belirti meydana gelebilmektedir.

Avcılar Su kaçağı tespiti hizmetlerimiz ile sadece birkaç dakika sonunda sizlere sızıntının başlangıç noktasını gösterebilir ve sızıntıya neden olan sorunu Han Tesisat olarak ortadan kaldırabiliriz. Sağlıklı yaşam alanları ve daha dayanıklı binalarda uzun yıllar yaşam sürebilmeniz adına geçmişten bu güne her daim daha güçlü ve daha kaliteli hizmetler ile işimize kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

Pimaş açma konusunda sizlerin de değerli siparişleri ortaya çıktığında profesyonel ekiplerimiz erekli ekipmanlar ile istenilen adrese en hızlı şekilde ulaşmakta ve sorunu ortadan kısa süreler içerinde kaldırmaktadır.