Bağcılar Su Kaçağı Servisi

Bağcılar Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Bağcılar Su Kaçağı Servisi

Bağcılar Pimaş Açma

 

Yaşam alanlarımızın farklı noktalarında bulunmakta olan giderler, hayat kalitemizi çok büyük oranda arttırmaktadır. Düşünsenize evlerimizde veya iş yerlerimizde gider borularının olmadığını atıklarımızı nereye ne şekilde saklardık.  Özellikle 2 banyo ve 2 tuvalete sahip olan geniş evlerde gider sayısı iki katına çıkmaktadır.

Giderlerin başlangıç noktasını oluşturan lavabo delikleri oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Deliklerden giderlere ulaşan her bir yabancı parça zaman içerisinde gider borularında sert engellere dönüşmektedir. Önceleri bu tıkanıklık kendini belli ettirmektedir. Bu belirti ise lavabodan giden suyun yavaşlamasıyla ortaya çıkmaktadır ve lavabo deliğinden kaçan her yeni parça su giderinin tam anlamıyla tıkanmasına neden olmaktadır. Bu sebeple artık musluktan akan su delikten gidere akmak yerine lavabo içerisinde su havuzuna dönüşmektedir.

Pimaş açma sorunlarının en başını çeken sebep her defasında lavabodan borlara kaçan yemek artıları olmaktadır. Özellikle bayanların mutfaklarda çalıştıkları süre içerisinde lavabo deliklerine atık kaçırmamalarına özen göstermelidir.  Bağcılar Tıkanıklık açma hizmetlerini sunan bir firma olarak müşterilerimizin her birini bu hususta özel olarak bilgilendirmekteyiz. Bu sayede hiç tıkanmayan lavabolar ile sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Su kaçağı yine Han tesisat olarak siz değerli müşterilerimizin yaşanan sorunlarına çözüm sunmakta olduğumuz özel bir hizmet dalını oluşturmaktadır.

Su kaçağı bulma bizim işimiz, en gelişmiş kameralı cihazlar kaçağın olduğu noktada özel bir sinyal vermekte bu sayede tamda yerinde tespit işlemi yapılarak evlerinizde ya da farklı yaşam alanlarınızda sorunun yaşandığı nokta üzerinde çalışma gerçekleştirilmektedir. Bu özel hizmetimiz sayesinde çok büyük bir alana zarar vermeksizin ortaya çıkan Su sızıntı tespiti en hızlı şekilde giderilmektedir.

Su kaçağı tespiti en iyi verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Başta bağcılarda oturmakta olan değerli müşterilerimiz olmak üzere İstanbul’un tamamına kaliteli hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

İstanbul’un en çok tercih edilmekte olan firması olarak, sizlerin memnuniyetine layık olabilmek adına sürekli olarak değişen teknolojileri yakından takip ediyor, daha iyi hizmet verebilmenin amacını güdüyoruz.

Firmamız sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Arayın gelelim, sorunları yok edelim.