Bahçelievler Su Kaçağı Servisi

Bahçelievler Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Bahçelievler Su Kaçağı Servisi

Bahçelievler Su kaçağı bulma

Pimaş Açma konusunda İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı kaliteli hizmetleri i sunmakta olan Han Tesisat,  özellikle pimaş açma, lavabo, boru, tuvalet ve gider tıkanıklıklarını açma konusunda alanında en hızlı hizmetleri yerine getirmektedir.

Sizler tıkanıklık duruları oluştuğunda zamanı gereksiz yere harcamadan firmamız sizler adına en doğru ekipmalar ile en hızlı şekilde tıkanan bölgenin açılmasını sağlamaktadır. Bu sayede sizler günlük işlerinizi yerine getirirken bizler ortaya çıkan tesisat sorunlarını kolayca ortadan kaldırmak için varız.

Son dönemlerde çok sık yaşanan Su sızıntı tespiti sorunlarında Bahçelievler’in tüm semtlerine en hızlı şekilde ulaşım sağlayarak sızıntının tespiti gerçekleştirilmektedir. Ardından sızıntının oluşmasına neden sebep ortaya çıkartılmaktadır. Sızıntıya sebep olan nokta en ufak bir tahribat ile işlem görmektedir. Yapılan işlemin ardından yüzey ilk günkü kullanışlı şekline dönüştürülerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

İşini en özel şekilde yerine getirmekte olan firmamız en az hasar ile  su kaçağı tespiti işlemlerini gerçekleştirilmektedir. Su kaçağı ortaya çıktığında en hızlı şekilde firmamıza ulaşmanız ve sorunu ortadan kaldırmanız bina sağlığı için büyük önem arz etmektedir.

Su kaçağının yaşandığı binaların ömrü oldukça kısalmaktadır. Çünkü fark edilmesine rağmen önlem alınmayan her binada suyun bina içerisinde farklı noktalara yürümesine ve daha kolay bir şekilde deformasyona uğramasına sebebiyet vermektedir. Herhangi bir deprem riskiyle karşı karşıya kaldığı durumlarda su kaçağına uğramış evlerin yıkılma riski daha da artmaktadır.

Su kaçağı bulma konusunda sorunlar yaşadığınız anlarda sizlere değerli zamanınızı boşa harcamaktansa doğrudan firmamızdan yardım alarak sadece dakikalar içerisinde su kaçağı sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardan bu yana Bahçeli evlerde köklü bir hizmet anlayışına imza atmaktadır. Kaliteli hizmetleri ve bütçe dostu ücret politikası sayesinde her daim tercih edilen bir firma olmanın haklı gururunu birlikte yaşamaktadır.

Su kaçağı tespiti, tıkanıklık, pimaş açma ve diğer tesisat sorunlarınız oluştuğunda işinin ehli personel kadrosuna sahip ve yıllardır bu işe gönül vermiş bir firmadan yararlanmak için sizleri de Han Tesisat Bahçeli evler firmamıza beklemekteyiz.