Bayrampaşa Su Kaçağı Servisi

Bayrampaşa Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Bayrampaşa Su Kaçağı Servisi

Bayrampaşa Su kaçağı

Bayrampaşa su kaçağı tesisatları büyük önem gerektiren hizmetlerin başında gelmektedir. su kaçak işlemleri esnasında binanın hiçbir şekilde hasar görmemesi ve tespit edilen kaçak noktasında kırma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. İşine en usta şekilde yerine getirmekte olan Han tesisat, su kaçağı tespitlerine en özel cihazları kullanarak en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa ilçesinin her bir noktasına su kaçağı bulma hizmeti götürmekte olan firmamız uzun yıllardan bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Rakip firmalarına göre daha çok tercih edilmekte olan Han tesisat, işini teknolojiye paralel ekipmanlar ile yürütmektedir.

Dünya teknolojisini en yakından takip etmekte olan su kaçağı tespiti firmamız, su kaçağı yapabilmek için en özel ekipmanları bünyesine dahil etmektedir. Bu özel ekipmanlar sayesinde sizlerin zamandan tasarruf etmesini sağlarken aynı zamanda bina sağlığı için daha fazla zaman kaybetmeden sorunun ortadan kaldırılmasına da yardımcı olmaktadır.

Amacımız tıkanıklık açma sorunları oluştuğunda; tıkanıklığın en kısa süreler içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. öncelikli olarak tıkanıklığın oluştuğu noktayı en hızlı şekilde ortaya çıkartmamız gerekmekte ardından tıkanık noktasındaki sorunun giderilmesini sağlamaktadır.

İşyerlerinde veya yaşam sürdürülen binaların her birinde zaman içerisinde tıkanıklık problemleri görülebilmektedir. Bayrampaşa ilçesinde en sık karşılaşılan sorunların başında da Pimaş açma sorunları gelmektedir.

Zamanla ortaya çıkan tıkanıklıklar boru içinde sertleşerek pimaşın içerisinde su geçişlerini engelleyen setlerin oluşmasıdır. Burada oluşan engeller, kolay bir şekilde ortadan kaldırılmamaktadır.

Ancak çok özel gelişmiş ekipmanlar eşliğinde yok edilebilmektedir. Su sızıntı tespiti yine firmamızın vermiş olduğu en özel hizmetlerin başında gelmektedir. su sızıntıları zaman içerisinde kendini belli edebilmektedir.

Sızıntının meydana gelmesinin ardından  bina içerisinde kendini ancak 2 hafta sonunda ortaya çıkartmaktadır. Bu da binanın deformasyona uğraması neden olmaktadır.

Sızıntıya ait en ufak bir belirti ortam üzerinde oluştuğunda firmamıza ulaşmanız bina sağlığınız için büyük bir önem arz etmektedir. Ekiplerimiz sızıntıya dair nokta tespitini en özel şekilde gerçekleştirmekte ve sızıntıya sebep olan hasarın sorunsuzca tamamlanmasını sağlamaktadır

Han tesisat,  sizlere sadece bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.