Beşiktaş Su Kaçağı Servisi

Beşiktaş Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Beşiktaş Su Kaçağı Servisi

Beşiktaş Pimaş açma

Beşiktaş Pimaş açma hizmetleri arasında yer alan firmamız; kapsamlı bir hizmet sunarak değerli müşterilerimizin tıkanan borularını, lavabolarını, tuvalet, klozet ve diğer tesisat sorunlarını en hızlı şekilde tıkanıklık açma işlemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Han tesisat olarak en deneyimli personelleri bünyemizde bulundurarak sürekli gelişen teknolojiye paralel eğitimler sağlamaktayız. En gelişmiş eğitimleri alan personellerimiz sizlere daha kaliteli hizmet verebilmenin gayretini sürdürmektedir.

Firma bünyemizde yer alan gelişmiş teknolojik cihazlarımız sayesinde ortaya çıkan su sızıntı tespiti en profesyonel şekilde tamamlanmaktadır. Sızıntıya sebep olan nokta, cihaz üzerinden alınan sinyal ile sadece dakikalar içerisinde ortaya çıkartılmaktadır. Ardından sızıntı tespit edilen nokta üzerinde gerekli tesisat çalışmaları yine profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanmakta ve sızıntı sorunu ortadan kaldırılarak en özel tesisat işlemleri ile hasar açılan nokta eski şekline getirilmektedir.

su kaçağı tespiti işlemlerimiz de tıpkı su sızıntı işlemleri gibi yürütülmektedir, kaçağı tespiti ve onarımı ile ilgili hizmetler sizler için sağlanmaktadır. Tıkanıklık açma problemleriniz oluştuğunda firmamızdan en özel yardımı alabilirsiniz.

Tıkanıklık konusunda özel tecrübe gerektiren deneyimler ve en özel tıkanıklık giderici teçhizatlar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

7/24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmeni gayreti içerisindeyiz. Yaşam noktalarınızdan günün herhangi bir anında ortaya çıkan lavabo tıkanıklıklarınız özel kameralı cihazlar eşliğinde tespit edilerek hemen ardından en kısa süre içerisinde giderilmektedir. Lavabo deliklerinden kaçırılan besin atık maddeleri, boru içerisinde yer ederek borunun zamanla tıkanmasına ve su geçişlerini engellenmesine neden olmaktadır.

Borunun farklı noktasında ortaya çıkan tıkanıklık bir tecrübelere sahip firmamız tarafından en pratik şekilde giderilmekte ve binanızın tesisatı eski işleyişine kavuşturmaktadır. Han tesisat olarak ortaya çıkan su kaçağı sorunlarını önemsemenizi tavsiye ederiz. Çünkü su kaçağı bina yapısını zedelemekte ve deprem olaylarında riskli bir şekle bürünmesini sağlamaktadır.

Su sızıntıları binanın tuğla ve beton yapısını bozan ve dayanıksız bir hal almasına neden olan çok sinsi bir tesisat sorunudur. Aynı şekilde sızıntıyla ortaya çıkan nem ve rutubet durumları kişilerin sağlığını da yine olumsuz yönde etkilemektedir. Uzun süre rutubetli ortamlarda yaşayan kişilerde solunum hastalıkları yaşadıkları tıbbi olarak kanıtlanmaktadır.